ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Педагоги району як одна сім’я!


     Бути лідером країни Дитинства – круто і почесно! Та одного бажання педагога замало, тому і діє в Дніпровському районі майже 40 років Школа педагога-організатора. До клубу педагогів «Міцний горішок», який працює на базі Херсонського Центру позашкільної роботи (куратор Світлана АДВОКАТОВА, голова ради клубу Інна КАДЕЦЬКА), входять 20 лідерів учнівського самоврядування, тих, хто за покликом серця робить життя своїх підопічних яскравим, насиченим, цікавим і корисним!

    Двічі на місяць збираються наші організатори-зірочки на свої семінари, практикуми, майстер-класи, тренінги, конференції, круглі столи, щоб обговорити проблеми сьогодення, навчитися бути креативними лідерами- помічниками усіх підлітків без винятку, прикладом дітворі у всьому і, крім того, поділитися досвідом роботи зі своїми колегами.

    12 січня 2022 року на базі Центру відбувся перший у другому півріччі 2021-2022 навчального року семінар-практикум педагогів-організаторів, у якому взяли участь 14 педагогів організаторів ЗЗСО №12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 29, 40, 48, 52, 53, ЦОМу та педагогічні працівники ХЦПР. На семінарі обговорені питання спільних навчань активу шкільних парламентів у ІІ півріччі, роботи Шкіл лідера і безпеки, Творчої лабораторії, підведені попередні підсумки обласної благодійної акції «Сонечко в долонях», роботи з обдарованою молоддю – підготовки до обласного конкурсу авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж», організації та підготовки зборів активу «Шкільний калейдоскоп»… А крім спільного чаювання і довиборів у раду клубу «Міцний горішок», педагоги стали учасниками й новорічного майстер-класу, який підготувала для присутніх заступник директора Центру Наталія ПЄРЄВЄРЗА.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.