ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Тренінг «PROнавички майбутнього»


    Сучасний світ не стоїть на місці, швидко змінюються звички та стиль життя людей. Фахівці відзначають, що гнучкі навички (надпрофесійні навички, PROнавички, soft skills) все більше визначають успішність людини у висококонкурентному, глобалізованому та цифровому світі. Саме позашкільна освіта приділяє розвитку гнучких навичок найбільшу увагу.
    Педагогічний колектив Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради з вересня 2021 року розпочав дослідно-експериментальну роботу за темою «Організаційно-педагогічні умови формування PROнавичок майбутнього у вихованців таборів оздоровлення та відпочинку закладів позашкільної освіти». У рамках виконання І етапу досліджень для працівників Центру організовано тренінг (тренери – Галина ПАЛІЧЕВА, Ірина НУРУЛЛІНА).
    PROнавички майбутнього – це програма для підлітків і молоді, що реалізується в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України, Програми ООН з відновлення та розбудови миту та, зокрема, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
    На першому занятті ознайомили учасників зі структурою тренінгу, яка складається з п’яти модулів: «Комунікація майбутнього», «Кооперація успіху», «Логіка і життя», «Кольори креативності», «Кар’єра і життя».
    Заняття №1 з теми «Стиль життя у цифровому форматі» сприяло формуванню в учасників нового рівня міжособистісних стосунків у цифрову епоху, розвитку комунікативних компетенцій і вмінню орієнтуватися в ефективних технологіях спілкування.
    До участі в тренінгу долучилися 18 працівників Центру.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.