ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Перемоги в науковому конкурсі

    У грудні 2021 року слухачі наукового товариства «Скіф» Херсонського Центру позашкільної роботи брали участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського наукового товариства «Пошук».
На конкурс були представлені наукові роботи вихованців гуртків Центру: на секцію «Педагогіка»
Койда Анастасія, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Галина ПАЛІЧЕВА)представила роботу з теми «Формування тимчасових дитячих колективів засобами тимбілдингу в заміських дитячих таборах оздоровлення та відпочинку». Анастасія проводила дослідження на базі «Оздоровчого табору ім. Івана Голубця», що є відокремленим підрозділом Херсонського Центру позашкільної роботи.
За результатами експедиційних досліджень були представлені на конкурс науково-дослідницькі роботи:
секція «Зоології» – робота Міхунової Софії, вихованки «Туристсько-краєзнавчого клубу»(керівник Олексій ГУНЧЕНКО) з теми «Дослідження видового складу павуків-тенетників у молодих посадках сосни на Олешківських пісках»;
на секції «Екологія» презентована робота Соловатюк Світлани, вихованки гуртка «Літературне краєзнавство» (керівник Тетяна ГРИЩЕНКО) з теми «Відновлення популяції гребінця чорноморського в Джарилгацькій затоці».
Усі три представлені на конкурс науково-дослідницькі роботи посіли перші міста у своїх секціях.
Вітаємо юних науковців!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.