ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Пандемія заважає, але…


    16 січня 2022 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи ХМР згідно плану роботи організовано та проведено семінар-практикум педагогів-організаторів освітніх закладів Дніпровського району. У заході взяли участь 9 педагогів-організаторів, які продовжили тематику попереднього семінару з напряму розвитку професійних компетентностей і навчання активу шкільного парламенту в Школі Лідера. Нажаль, педагогам прийшлося переглянути плани спільних заходів у районі в зв’язку з переходом на дистанційне навчання.
    Теоретичну та практичну складову семінару підготували методисти Центру Світлана Адвокатова та Олексій Гунченко. Присутні ознайомилися з прикладами оформлення робіт до І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу експедицій з активним способом пересування «Мій рідний край». Свою роботу учасникам семінару презентували здобувачі освіти 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №37 – вихованці гуртка «Водний туризм» Центру Анна Федоренко та Гульнар Халілова (керівник Олександр Волков).
    Тим, хто не зміг приєднатися до семінару з поважних причин, переслано методичні рекомендації щодо планування й проведення класних зборів, ведення письмової документації шкільного парламенту. Семінар завершився міні-майстер-класом «Подарунки до Дня Святого Валентина своїми руками», який підготувала керівник гуртка «Дивосвіт» ХЦПР Віра Леонова.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.