ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласний конкурс «Перлина натхнення»


    Підведені підсумки щорічного обласного заочного конкурсу сценаріїв та методичних розробок серед педагогічних працівників закладів загальної середньої , позашкільної, професійної освіти, який відбувався з 01 листопада 2021 року по 31 січня 2022 року. У конкурсі взяли участь 519 педагогів в номінаціях: «Національно-патріотичне виховання», «Шкільні свята», «Екологічне виховання» , «Здоровий спосіб життя», «Розробка заняття гуртка», «Родинно-сімейне виховання», «Художньо-естетичне виховання», «Розважальні програми», «Свято в позашкільному закладі», «Пожежна безпека», «Безпека дорожнього руху», «Методичні рекомендації керівникам гуртків», «Авторські навчальні програми для гуртків художньо-естетичного напряму», «Професійно-технічні навчальні заклади».
Серед учасників конкурсу 21 педагогічний працівник Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Враховуючи висновки журі та здійснивши аналіз робіт у різних номінація визначено найкращих: із 20 робіт І місце отримали 15 чоловік, 5 – посіли ІІ місця.
    І місце:
– Адвокатова С.І.- методист Центру, керівник клубу «Лідер»;
– Калашникова Лариса Олександрівна – керівник зразкового художнього колективу гуртка «Чарівний хрестик»;
– Козян Роман Михайлович – керівник народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір»;
– Козян Ганна Романівна – керівник гуртків народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір»;
– Малінська Ірина Геннадіївна – керівник народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт»;
– Пижова Наталія Юріївна – керівник гуртка «Кольорові долоньки»;
    – Хотімченко Жанна Миколаївна – керівник зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Барвінок» ;
Дівущак Тетяна Віталіївна – керівник зразкового художнього колективу гуртка «Фентезі»;
Нурулліна Ірина Дмитрівна – заступник директора позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Оздоровчого табору ім. Івана Голубця» Херсонського Центру позашкільної роботи;
Князєва Тетяна Олександрівна – керівник клубу
Короткова Ліана Олександрівна – керівник зразкового художнього колективу хореографічна студія «Фантазія»;
Онищук Ілона Олегівна – завідувач організаційно-масовим відділом;
Палічева Галина Віталіївна – методист ХЦПР;
Торкіна Оксана Вікторівна – керівник гуртка «Юний художник».
    ІІ місце посіли:
Кубарова Ганна Миколаївна – керівник народного художнього колективу гуртка «Чарівна намистина»;
Леонова Віра Вікторівна – керівник гуртка «Дивосвіт»;
– Моргунова Г.Й. – керівник театру-студії «Сувенір»;
– Зінчина Тетяна Василівна – керівник гуртків народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір»;

   

 Вітаємо найкращих!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.