ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Головне джерело мотивації до навчання


    1 лютого 2022 року в Херсонському Центрі позашкільної роботи відбулася планова педагогічна рада, тема якої «Формування системи забезпечення якості освіти в ХЦПР шляхом підвищення мотивацій до навчання».
    Методист Заїка Л.М. нагадала присутнім що означає внутрішня система забезпечення освіти в закладі, продемонструвала за допомогою презентації компоненти, які визначають якість освітньої діяльності в ХЦПР, принципи, що враховуються при формуванні внутрішньої системи.
    Практичний психолог Леонова В.В. вважає, що головним джерелом мотивації до навчання гуртківців є впровадження педагогічними працівниками інноваційних технологій. У рамках підготовки до педради нею здійснено анкетування про готовність педагогів до інноваційної діяльності. Результати анкет вона повідомила присутнім: 54 % педагогів мають високий і достатній рівень підготовки, 46% – середній. Низький рівень у закладі відсутній.
    З досвіду роботи про сучасні прийоми і методи мотивації на заняттях поділилися керівники гуртків, клубів: Короткова Л.О., Дівущак Т.В., Фоменко О.О., Гунченко О.В., Адвокатова С.І., Калашникова Л.О..
    Методист Палічева Г.В. систематизувала шляхи підвищення мотивації з виступів і підвела підсумок, що основними компонентами є: наявність створених умов для роботи з дітьми, особистість керівника гуртка, використання на заняттях сучасних прийомів і методів, створення ситуації успіху та спілкування, стимулювання вихованців.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.