ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Про емоційне вигорання


    Працю вчителя, як говорив В.О.Сухомлинський, – ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Вчителю треба працювати роками, щоб побачити предмет свого творіння. Ні в кого так час не викликає почуття незадоволення, як у педагога. Ні в якому ділі помилки і невдачі не ведуть до таких наслідків, як у вчительському.
    Психологічна перевтома призводить до зниження якості навчання, погіршення психологічного клімату в колективі, емоційного стану дітей, тому дуже важливо завчасно попереджати виникнення синдрому емоційного вигорання в результаті внутрішнього накопичення негативних емоцій без відповідної «розрядки».
    23 лютого 2022 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбувся семінар-практикум педагогів – організаторів району з елементами тренінгу «Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання», який підготували та провели практичний психолог Центру Віра ЛЕОНОВА та методист Світлана АДВОКАТОВА. У заході взяли участь 14 педагогів-лідерів, заступник директора ХЦПР Тетяна ДІВУЩАК і завідуюча художнім відділом Світлана ЛУКІНА. Крім вправ, пов’язаних з тематикою семінару, педагоги організатори розглянули шляхи запобігання синдрому емоційного вигорання. Усі погодилися, що «подібне притягує подібне: чим ми цей світ наповнюємо через емоції, думки, вчинки, те до нас і повертається!»
    Крім практичної частини, педагоги обговорювали питання роботи з обдарованими дітьми та літньої оздоровчої кампанії.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.