ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міський етап виставки – конкурсу з початкового технічного моделювання


    У березні 2022 року відбувся міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів шкільного віку з початкового технічного моделювання, який організував та провів Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.
    Згідно з порядком проведення міської виставки-конкурсу в ній взяли участь здобувачі освіти 1-4 класів віком до 10 років включно, які займаються в гуртках початкового технічного моделювання закладів загальної та позашкільної освіти міста Херсона.
    Враховуючи обставини воєнного стану, виставка проводилась віртуально, у фото-форматі, без оцінювання.
    Для участі в міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання надано 54 експонати від 15 освітніх закладів № 3, 11, 14, 15, 18, 25, 26, 27, 28, 31, 41, 54, БДЮТ, ЦНТТУМ, ЦПР (у 2021 році – 22 заклади, 54 експонатів). Серед них 7 робіт вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Наталія Пєрєвєрза). Експонати вихованців ХЦПР були представлені в розділі «Найпростіші механічні ігри та іграшки», «Макети будівель», «Паперове моделювання», «Найпростіші судномоделі» та «Найпростіші автомоделі».
    Для участі в обласному етапі виставки-конкурсу відібрано та направлено найкращі експонати.
    У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні та з метою підтримки дітей і заохочення їх до творчої діяльності, організаторами виставки-конкурсу вирішено нагородити всіх учасників дипломами та їх керівників подяками за участь у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання.


One thought on “Міський етап виставки – конкурсу з початкового технічного моделювання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.