ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Участь у міському етапі конкурсу з початкового технічного моделювання


    Нещодавно, з 4 по 8 квітня 2022 року, 4 вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського Центру позашкільної роботи( керівник Наталія ПЄРЄВЄРЗА) взяли участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який організував та провів Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.
    Учасники змагань виконували програмні завдання, визначенні порядком проведення міського етапу, а саме теоретичне і практичне завдання дистанційно. Запитання тестового завдання стосувалися видів транспорту, назв деталей транспортних засобів, просторового мислення. Практичне творче завдання – створити композицію з об’ємних геометричних тіл за власним задумом. Необхідно було надати фото, назву композиції і короткий опис. Гуцуляк Анастасія створила композицію з об’ємних геометричних тіл «Україна мій дім – моя фортеця», Назлоян Роза – «Замок принцеси Рапунцель», Попова Марія –«Лісова грибниця», Островський Кирило створив композицію «Робот-чарівник», який дарує всім радість, любов та здійснює бажання.
    Враховуючи обставини воєнного стану та з метою підтримки дітей і заохочення їх до творчої діяльності, організаторами конкурсу-змагання вирішено не оцінювати результати завдань змагань, а нагородити всіх учасників дипломами та їх керівників подяками за участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.