ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Шкільний калейдоскоп» у дії


         Метою роботи ради шкільного парламенту освітнього закладу є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховання кращих рис громадянина, захист прав та інтересів здобувачів освіти, прагнення зробити життя дітей насиченим і цікавим.
    Працювати з активам старшокласників у Дніпровському районі міста Херсона, навчати бути справжніми лідерами взяв на себе клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи, керівник Світлана АДВОКАТОВА.
     Кожного року обираються цікаві форми навчання в Школі лідера. Із січня 2022 року клуб Центру запустив для лідерів-активістів освітніх закладів нову програму навчання з елементами тренінгу – «Шкільний калейдоскоп». У першому півріччі 2021-2022 навчального року були проведені спільні виїзні засідання-навчання клубу в ЗЗСО № 36, 53, а з 17 січня відбувся збір активу на базах ЗЗСО №12, 32 і Херсонської гімназії №13.
    Бути лідером у житті шкільної родини й своєї країни не тільки цікаво, а й почесно. Різноманітні творчі вправи на заняттях Школи Лідера – «Крутий фанат», «Лідерський трон», «Очевидне або неймовірне», «Портрет лідера», «Ерудит-чемпіон», «Шедевр від лідера», «Моя історія» та інші , допомагають розкритися кожній особистості, кожній дитині віком від 12 до 17 років.
     Навчаймося разом! Будуймо міцну і сучасну державу!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.