ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку


    З метою виявлення та розповсюдження перспективного досвіду роботи, підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів закладів позашкільної та загальної середньої освіти, залучення їх до вирішення проблем удосконалення та оновлення освітнього процесу, вивчення, узагальнення та впровадження в практику роботи кращого педагогічного досвіду у 2021-2022 навчальному році проведено обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти, керівників гуртків ЗЗСО Херсонської області.
    На конкурс представлено 56 робіт від 60 учасників області. Серед 56 робіт – 13 від 14 педагогічних працівників Херсонського Центру позашкільної роботи.
    За результатами діяльності членів журі 13 педагогічних працівників ХЦПР посіли призові місця:
диплом І ступеня: Олександр БАЛА, Любов ДЕЖКУНОВА, Тетяна ДІВУЩАК – номінація «Методичні розробки», Лариса ЗАЇКА – номінація «Сценарій масового заходу»; Лариса КАЛАШНИКОВА, Наталія ПИЖОВА, Леонід СМАГІН – номінація «Конспект заняття гуртка»;
диплом ІІ ступеня:, Ганна Кубарова – номінація «Методичні розробки»; Оксана ФОМЕНКО – номінація «Стаття»;
диплом ІІІ ступеня: Наталля ПЄРЄВЄРЗА, Ігор НІКОЛАЄВ, Віра ЛЕОНОВА, Ірина НУРУЛЛІНА – номінація «Конспект заняття гуртка».
     Вітаємо переможців конкурсу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.