ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Конкурс ЮІДР

21 квітня 2015 року на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» клубом «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи, згідно плану роботи управління освіти Херсонської міської ради, при підтримці відділення дорожньо-автомобільної інспекції м. Херсона, проведено ІІ етап обласного конкурсу юних інспекторів дорожнього руху – 2015, який в Дніпровському районі проводиться вже 18 років поспіль. Кожного року Школа Безпеки збирає на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» одних з найкращих юних інспекторів дорожнього руху, тих, хто на протязі навчального року працює у себе в школі, проводить заняття з безпеки життєдіяльності не тільки для малечі, а й для своїх однолітків, в підшефних дитячих садочках, нагадує правила дорожнього руху  дорослим: батькам, вчителям та  жителям мікрорайону.

У конкурсі взяли участь команди ЮІДР навчальних закладів №№12, 13, 18, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53 (всього 154 юних інспекторів дорожнього руху).

Готуючись до конкурсу агітбригад, команди ЮІДР відвідали семінари-практикуми, пройшли  тестування-анкетування,  надали звіти про діяльність загонів в навчальному році на традиційний відкритий огляд-конкурс «Кращий загін ЮІДР»; керівники команд взяли участь у тематичному семінарі,  конкурсі сценаріїв агітбригад  інспекторів руху .

Подяки  Херсонського Центру позашкільної роботи за активну участь у конкурсі отримали команди ЮІДР ЗНЗ №№12, 21, 35, 43,13,39, 50.

Переможцями у номінаціях стали команди ЮІДР ЗНЗ №№40,36,32, 38, 37, 53 та НВК №48.  Спеціальні призи клубу «Лідер» Центру отримали  кращі капітани команд ЮІДР ЗНЗ №18 та СШ №52 – Геворкян Норайр та Касьянова Владислава.

Грамоти відділення ДАІ м. Херсона та солодкі подарунки отримали діти, що посіли І місце у ІІ етапі обласного конкурсу ЮІДР  – команди «Світлофор» ЗНЗ №18 та «Форсаж» СШ №52 (керівники Надєєв Сергій Юрійович, Барзій Юлія В’ячеславівна).

У конкурсі «Кращий сценарій року» перемогла робота педагога-організатора СШ №52 – Барзій Ю.В. За результатами конкурсу на радіо «Таврія» випущено  тематичну радіопередачу, яку підготувала редактор   Руда І.С – член журі конкурсу. Херсонський Центр позашкільної роботи дякує за підтримку та допомогу в організації конкурсу інспектора з профілактичної роботи ГУ ДАІ Херсонської області Півня Романа Петровича та інспектора відділення ДАІ м. Херсона Подсєвакіну Олену Олександрівну.

Сподіваємося, що такі конкурси Школи Безпеки допоможуть  школярам  вберегтися  від лиха, не губитися в екстремальних ситуаціях на дорогах Херсонщини.

CIMG8858 CIMG8862 CIMG8867 CIMG8941 CIMG8853

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.