ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Військово-патріотична спортивна гра-випробування – 2015

Фінальні змагання міської військово-патріотичної спортивної гри-випробування 2015 року проходили у польових умовах 13 – 15 травня 2015 року в урочищі Ближні Карабаї Д.П. «Степовий філіал Укр. НДІЛГА». У підготовці та проведенні змагань Херсонському Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради активну допомогу надавали громадські організації ветеранів Херсонської області «Афганці Чорнобилю», «Дубрава», «Ніхто крім нас», «Патріот», Херсонський обласний Центр здоров’я та спортивної медицини та Херсонський обласний навчально-методичний Центр цивільного захисту населення.  У складі суддівської бригади були представники всіх вище названих організацій.

У фінальних змаганнях брали участь команди з 8 загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсона:  №№ 11, 20, 27, 30, 32, 36, 37 та ЛЖЕП. Загалом у фінальних змаганнях та конкурсах взяли участь 90 учнів 9 – 11 класів.

Фінальні змагання проходились згідно з положенням та умовами та складались з таких видів: а) конкурсів: побуту та внутрішньої служби, розвідників – топографів, радистів аварійного зв’язку, закритого (гра-випробування пошук та рятування потерпілих), медичної підготовки; б) змагань: на  місцевості «Пошук», «Школа Безпеки», воєнізованої естафети «Десант». 

Загалом всі команди в ході фінальних змагань продемонстрували високий рівень знань та практичних навичок, добросовісну підготовку до участі в окремих конкурсах. Складнішим за все  для учасників виявилось виконання завдань конкурсу топографів – розвідників. Добре учасники справились з виконанням завдань змагань на місцевості «Пошук» та воєнізованій естафеті «Десант».

Переможцями та призерами загального заліку фінальних змагань стали команди (зведений протокол фінальних змагань додається):

1 місце – команда загальноосвітнього навчального закладу № 37

(керівник ЩуроваЛ.Й.);

2 місце – команда спеціалізованого навчального закладу № 30

(керівник Домбовський О.П.)

3 місце – команда гімназії № 20

(керівник Карпук Н.М.);

Всі учасники змагань були нагороджені заохочувальними грамотами громадських організацій ветеранів Херсонської області: «Афганці Чорнобиля», «Дубрава», «Ніхто крім нас», «Патріот», а всі команди отримали від цих організацій подарунки. Команди переможці та призери конкурсу медичної підготовки були нагороджені грамотами Херсонського обласного Центру здоров’я та спортивної медицини; переможці та призери змагань «Школа Безпеки» були нагороджені грамотами Херсонського обласного навчально-методичного Центру цивільного захисту. Команди переможці інших змагань та конкурсів були нагороджені дипломами Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Команди переможці та призери загального заліку фінальних змагань військово-патріотичної спортивної гри-випробування – 2015 року були нагороджені грамотами Управління освіти Херсонської міської ради, грамотами та кубками від громадських організацій ветеранів Херсонської області.

ЗВIТ ГСК-Фiнал-2015

Зв-протокол_Ф-15

1-Медицина 2-Стрельба 3-Миноискатель 4-Сборка автомата 5-Школа безлпасности 6-Награждение 7-Побелиеди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.