ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Бісерна мозаїка 2015»

З 10 по 17 травня 2015 року 6 вихованців та 3 батьків Зразкового художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.) взяли участь у VІІІ відкритій виставці-конкурсі «Бісерна мозаїка 2015» в м. Києві.

До 08 травня 2015 року на виставку були направлені 33 роботи вихованців гуртка в чотирьох номінаціях та п’яти вікових групах: сімейна група – діти до 8 років та батьки, молодша – діти до 8 років, середня – 9-14 років, старша – діти від 15 років, доросла – батьки та керівники.

В конкурсі брали участь представники різних областей України.

За достойний рівень виконаних робіт гурток отримав 24 нагороди. З них грамоти отримали: батьки Гонтарь Ірина Миколаївна, Руссу Євгенія Михайлівна, керівник гуртка Кубарова Ганна Миколаївна та 1 грамота колективна.

За успіх у бісероплетінні отримали грамоти 5 дітей: Домнінська Ніколь з мамою, Пічура Олександра, Герасимчук Катерина, Рашкова Наталія, Горбач Кароліна.

Приз глядацьких симпатій та спеціальний приз за художнє рішення конкурсної задачі отримала Левінцова Марія – 2 грамоти.

Всього під час конкурсу вихованців гуртка та їхні батьки отримали 31 нагороду дипломів та грамот за перемогу в різних номінаціях. Також отримали призи, журнали, книжки з бісероплетіння та чеський бісер.

Вихованці гуртка, які брали участь у фіналі конкурсу були учасниками майстер-класів з бісероплетіння, відвідали: музей іграшок, музей води, Києво-Печерську Лавру, Михайлівський собор, музей «Золоті ворота», океанаріум, виставку-композицій з квітів на співочому полі та інші заходи.

DSC00440 БМ15001 БМ15005 БМ15020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.