ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Участь в масових заходах в квітні — травні 2015 р

За підсумками обласного (заочного) конкурсу дитячого малюнку «Акварелі райдуги», проведеного  протягом лютого — травня 2015 року Херсонським Державним будинком художньої творчості, в якому взяли участь 9 вихованців гуртків образотворчого мистецтва «Юний художник» (керівник Торкіна О.В.); «Нове мистецтво», «Молоде мистецтво», «Сучасне мистецтво» (керівник Смагін Л.Г.), Бутвіловська Анастасія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Молоде мистецтво», отримала диплом ІІ ступеню. Інші 8 вихованців отримали дипломи за участь у конкурсі.

 

За підсумками обласного етапу Всеукраїнської виставки технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!», який проводився у квітні 2015 року в КЗ «ЦНТТУМ» ХОР, 3 вихованців гуртка «Електронна іграшка» (керівник Соколов Ю.В.) отримали нагороди: Пижов Антон – І місце в номінації «Електроніка в побуті», Григоренко Ярослав – ІІ місце «Електроніка в сільському господарстві», Шатохін Максим – І місце в розділі «Електронна іграшка». Робота Шатохіна Максима «Електронна іграшка. Міношукач та комплект мін» рекомендована на Всеукраїнську виставку.

 

За підсумками обласного (заочного) конкурсу авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» серед дітей та учнівської молоді, отриманими у травні 2015 року:  Трубаєв Олександр, вихованець Літературної майстерні клубу «Лідер» (керівник Адвокатова С.І.) отримав диплом за І місце в номінації «Ліричні твори» середньої вікової категорії та ІІ місце в номінації «Гумористичні мотиви»; активну участь в конкурсі взяла Піддубна Яна, вихованка театрального клубу «Свято» (керівник Піддубна В.А.).

 

За підсумками відкритих заочних змагань аматорської служби радіозв’язку України на коротких хвилях від 15.04.2015 р. 2 команди 6 вихованців радіоклубу «Супутник» (керівник Бала О.В.) посіли І та ІІ місця.

 

24 травня 2015 року в Херсонській обласній бібліотеці ім. О. Гончара відбулася презентація збірки Альманаху «Ан Т-Р-Акт -2015» , в якому надруковані вірші переможців і лауреатів конкурсу, що проходив 14-15 березня  2015 року. До збірки увійшли твори  Піддубної Яни, вихованки театрального клубу «Свято» (керівник Піддубна В.А.) та Трубаєва Олександра, вихованця Літературної майстерні клубу «Лідер»(керівник Адвокатова С.І.).

 

24 травня 2015 року 6 вихованців гуртка «Пішохідний туризм» (керівник Горшкова Д.В.) взяли участь у V етапі обласних змагань «Зелений стадіон» в Шуменському мікрорайоні. Буцула Микола посів ІІІ місце, Бондаренко Сергій – ІІ місце, Бондарєв Артем – ІІІ місце.

 

За підсумками обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй», в якому взяли участь 29 квітня 2015 року 77 робіт 62 вихованців гуртків: «Скринька», «Майстерня чудес», «Фентезі», «Природа і фантазія», «Чарівний хрестик», «Чарівна намистина», «Захоплююче лозоплетіння» отримані наступні нагороди:

  • гурток «Чарівна намистина» (керівник Кубарова Г.М.): Пічура Олександра – І місце, Бахновська Євгенія – І місце, Левінцова Марія – І місце, Натанаел Стефані – ІІ місце, Доскал Олександра – ІІ місце, Дорофтей Марина – ІІ місце, диплом на гурток – І ступеню;
  • гурток «Фентезі» (керівник Дівущак Т.В.): Краснянська Єлизавета – І місце, Жульєва Анастасія – І місце, Буровська Світлана – І місце, Сацута Лариса – І місце, Дівущак Катерина – ІІ місце, Ребій Ксенія – ІІІ місце, диплом на гурток – І ступеню;
  • гурток «Майстерня чудес» (керівник Пелагіна Н.С.): Лежепьокова Єва – І місце, Бабеша Влад – І місце, Захарова Віола – І місце, Посунько Ольга – І місце, Ларіна Ольга – ІІ місце, Єпанчина Ганна – ІІІ місце, диплом на гурток – І ступеню;
  • гурток «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.): Темерева Богдана – І місце, Полякова Валерія – І місце, Ферелетич Олександра – І місце, Солов’янова Дар’я – І місце, Петренко Ілона – ІІ місце, Трусова Ксенія – ІІ місце, диплом на гурток – І ступеню;
  • гурток «Чарівний хрестик» (керівник Калашникова Л.О.): Сердополецька Марина – І місце, Стефлюк Юлія – І місце, Уманчук Ольга – І місце, Смешко Єлизавета – І місце, Смєшко Катерина – ІІІ місце, Піпякіна Анастасія – ІІІ місце, диплом на гурток – І ступеню;
  • гурток «Захоплююче лозоплетіння» (керівник Піскун Є.В.): Лахманюк Даша – ІІІ місце, Завалій Анастасія – ІІ місце, Габауська Софія – ІІ місце, Ткаченко Карина – ІІ місце, Шевченко Софія – І місце, диплом на гурток – І ступеню;
  • гурток «Скринька» (керівник Назарова Н.А.): Краюшкіна Софія – ІІ місце.

Таким чином, вихованці Центру отримали 42 дипломи переможців та 6 дипломів на гурток.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.