ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Калиновий цвіт»

30 травня 2015 року у актовій залі Херсонського Державного Університету відбувся підсумковий  концерт Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Малінська І.Г.), в якому взяли участь 75 вихованців основного складу колективу (старші, середні та молодші групи). Ці юні хореографи, неодноразово, змагалися на міських, обласних, регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Отримували почесні призові місця і навіть ставали володарями Гран-прі. Кожен учасник отримав копії дипломів всіх фестивалів — конкурсів, в яких брав участь! Вихованці, котрі здобували перемогу у складі ансамблю, нагороджені почесними грамотами:

“За сумлінність, творчі досягнення та активну участь у житті Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю “Калиновий цвіт”, Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.”

Ансамбль набуває популярності і колектив радо приймає всіх бажаючих. Поруч з основним складом звітували 80 вихованців молодших та підготовчих груп, які були  посвячені до лав учасників ансамблю “Калиновий цвіт”.

Батьки та колеги, що брали активну участь у концерті, отримали подяки: “За сумлінність, вагому допомогу та активну участь у житті Зразкового художнього колектива, ансамблю народного танцю “Калиновий цвіт”.

У концерті брали участь не тільки вихованці, які займаються вже понад п’ять років, а й ті, що прийшли на перше заняття у лютому 2015року. Було представлено 12 танців різної лексики: західноукраїнської, північноукраїнської, центральної України, молдавської, польської, німецької, російської, циганської, румунської.

DSC_0320 1 DSC_0546 1 DSC_0605 1 Без имени-1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.