ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Хустка в обрядах українського народу

          31 жовтня 2015 року у Херсонському Центрі позашкільної роботи для вихованців гуртків «Майстерня чудес» (14 дітей) і зразкового колективу «Чарівний хрестик» (12 чоловік) проведено захід з патріотичного виховання «Українські традиції. Хустка в обрядах українського народу». Свято про хустку проведено з метою вивчення українського декоративно-прикладного мистецтва, як органічної частини народної культури.
На стендах були представлені великі хустки, які вишиті херсонською майстринею Сушко Дією Сергіївною та старовинні фабричні хустки. Вихованці гуртків дізналися про звичаї використання хустки у побуті. За допомогою практичних занять ознайомилися як у давнину сповивали немовлят, пов’язували хустку на молоду. Демонструвалися сучасні та старовинні прийоми зав’язування хусток.
Яскравість кольорів вразила вихованців і всіх присутніх на заході. Заступник директора Курдюк Н.М. подякувала педагогів Центру Калашнікову Л.О. і Пелагіну Н.С. за творчий підхід до проведення заходу.DSC06835DSC06844DSC06874DSC06893