ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Розширене засідання клубу «Старшокласник».

           24 листопада 2015р. на базі дитячого клубу «Золотий ключик» проведено розширене засідання клубу «Старшокласник» (керівник Заїка Л.М.), який працює з метою підготовки учнів 9-11 класів шкіл Дніпровського району до сімейного життя. Мета заходу: виховати любов до найдорожчої для кожного з нас родини, історії своєї сім’ї, прищеплювати повагу, толерантність до старшого покоління.
У заході прийняли участь: депутат міської ради, директор загальноосвітнього навчального закладу №39 Маренчук О.М.; начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Дніпровської у місті Херсоні ради Васильєва О.Л.; доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і психології Херсонської академії неперервної освіти Голобородько Є.П., сім’ї, які є взірцем для молоді Херсону; педагоги організатори шкіл Дніпровського району; адміністрація, практичний психолог та керівники художніх колективів Центру; вихованці-учасники клубу.
Ведучі, учні ЗНЗ №12, НВК № 48 емоційно утримували проведення заходу, чередуючи виступ із слайдами презентації, де були представлені кадри: діяльності клубу «Старшокласник» за три місяця його функціонування; дані про кількість дітей сиріт, батьків, які позбавлені батьківських прав; дослідження серед учнів з приводу уваги з боку батьків до дітей; діяльність школи №13 щодо створення «дерева свого роду».
Як створити позитивний сценарій сімейного життя? У чому полягає сімейне щастя? Як створити у сім’ї атмосферу довіри? Як зберегти повагу і любов на все життя? Відповіді на ці питання дали родини, у яких панує любов, взаєморозуміння, дружба і повага: Віннік Руслан Олегович і Віннік Ольга Василівна (разом 16 років), Козян Роман Михайлович і Козян Н.М.(одружені 34 роки), Гринько С.В. і Гринько С.В. (у шлюбі 31 рік). Кожна із сімей розповіла про свої захоплення, улюблені справи.
Педагог організатор ЗНЗ №38 Нурулліна І.Д., яка нещодавно відгуляла своє весілля переконливо доводила присутнім – чому необхідно ставити штамп у паспорті, а не проживати у громадянському шлюбі. Маренчук О.М. дала поради старшокласникам щодо створення надійної міцної сім’ї.
Ведучі приділили увагу кожному члену родини: батькам, матерям, дідусям, бабусям. Крім того вихованці художніх колективів Центру кожній категорії подарували номер художньої самодіяльності, а наймолодша учасниця свята Ярощук Ксенія (вихованка д/с №21) розповіла вірш про бабусю. Допомагали створювати настрій: старшокласники ЦОМу на чолі з викладачем, учні ЗНЗ №37 під керівництвом педагога організатора Єременко Л.М. Педагог ЗНЗ №13 Толубець Н.В. поділилася досвідом роботи з проведення заходу для батьків. Донька видатного лікаря Дворнікова Ореста Васильовича – Кузнєцова Е.О. здійснила неймовірну роботу: написала книгу, у якій складено власний родовід і продемонструвала її присутнім.
Підсумок заходу здійснила Голобородько Є.П., досвідчений науковець, який займається родинним вихованням усе своє педагогічне життя.DSC_8868DSC_8788DSC_8835