ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Робота наукового товариства «Скіф»

Світ вступив у нове тисячоліття і вже не залишається сумнівів, що головним стратегічним ресурсом, який забезпечить майбутні успіхи нашої держави, стає її інтелектуальний потенціал.
Важливим індикатором виявлення і виховання учнівської молоді до наукової творчості є щорічний Всеукраїнський конкурс – захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Конкурс передбачає проведення трьох етапів: міського, обласного та Всеукраїнського.
Роботу розпочато і у науковому товаристві вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи «Скіф». Талановиті педагоги, наукові керівники Бала О.В., Калашникова Л.О. навчають дітей методиці наукового дослідження та публічного захисту наукової праці.
Вихованка зразкового художнього колективу «Чарівний хрестик» (керівник Калашникова Л.О.) Уманчук Ольга працює над проблемою «Херсонська вишивка інтер`єрного призначення» вже третій рік. У цьому році вона бере участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Ліхтей Вікторія, вихованка радіоклубу «Супутник» (керівник Бала О.В.) розпочала свою діяльність з теми «Дослідження роботи ретранслятора радіосигналу» у цьому році. Проте на передзахисті науково-дослідницьких робіт ознайомила присутніх з результатами своїх досягнень та планом дій на майбутнє.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA