ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Благодійний марафон «Зі святим Миколаєм свято зустрічаєм!»

           16 грудня 2015 року розпочався традиційний благодійний марафон «Зі святим Миколаєм свято зустрічаєм» , започаткований клубом «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи 7 років тому.
У перший, з 8 днів марафону, волонтери Центру відвідали ветеранів війни та праці Херсонської обласної організації ветеранів, привітали учасників обласної звітно-виборчої конференції, підготували музичні привітання від вихованців Центру, організували виставку матеріалів школярів-волонтерів «Наш досвід вам на допомогу», взяли участь у обласному конкурсі буклетів «Серце віддаю людям», передали солодощі членам обласної ради ветеранів, активістам-волонтерам секції «Діти, молодь – пенсіонерам», виготовили привітальні листівки, Новорічні телеграми для людей похилого віку.
Благодійний марафон «Зі святим Миколаєм свято зустрічаєм» продовжиться до 25 грудня. На його зміну прийдуть акції «Хай Новий рік щасливим буде», «Подаруй посмішку» та «Сонечко в долонях», які продовжаться після Новорічних і Різдвяних свят у січні 2016 року.
Наші волонтери подарують посмішку не тільки діткам пільгових категорій, а й людям похилого віку, ветеранам війни та праці, пацієнтам обласної лікарні ХОСПІСу, переселенцям із зони АТО, що знаходяться на обліку в Дніпровській районній організації Товариства Червоного Хреста України.IMG_0350IMG_0347