ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

4-ий етап благодійного марафону «Хай Новий рік щасливим буде»

           Згідно плану роботи клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи 30 грудня 2015 року у рамках обласної акції «Сонечко в долонях» проведено 4-ий етап благодійного марафону «Хай Новий рік щасливим буде», у підготовці якого взяли участь навчальні заклади Дніпровського району та вихованці ХЦПР (театр-студія «Сувенір» та клуб «Лідер»).
30 грудня проведено Новорічний ранок для маленьких пацієнтів Херсонської обласної лікарні (всі відділення). У святі взяли участь 60 глядачів та 17 школярів – волонтерів театру-студії «Сувенір» та членів клубу «Лідер» Центру.
Юні волонтери мали змогу не тільки показати Новорічну виставу-свято, привітати діточок із Новорічними святами, а й подарувати з Дідом Морозом солодкі подарунки, Новорічні призи-сюрпризи (зібрані у ході традиційної благодійної акції «Ялинка-2015») на загальну суму 591 грн. 50 коп..
Подяки від головного лікаря Херсонської обласної дитячої лікарні за активну участь у проведенні Новорічних свят отримали діти та керівники : театру-студії «Сувенір» Г.Й. Моргунова , клубу «Лідер» Центру – С.І. Адвокатова.2 (2)