ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Тренінг «Стрес-менеджмент»

          У рамках діяльності ради педагогів-організаторів освітніх закладів Дніпровського району «Міцний горішок» (керівник Адвокатова С.І.) на базі Херсонського Центру позашкільної роботи проведено тренінг «Стрес-менеджмент».
Стреси є невід’ємною частиною нашого життя і їх не завжди можна уникнути. Тому, поряд з проведенням профілактичних заходів із запобігання стресу в роботі з людьми, необхідно навчитися справлятися з собою в ситуаціях, які неминучі. Адже хто, як не педагоги, так багато думають про інших, що не залишається часу подумати та потурбуватися про себе.
Метою тренінгу було систематизувати знання педагогів про причини виникнення стресів та засоби їх подолання, відпрацювати практичні прийоми подолання стресу, навчитися знімати емоційне та м’язове напруження.
Педагоги-організатори не тільки дізналися, як практично можна нейтралізувати негативну дію факторів, які визивають кризові ситуації, але й побачили, які вправи та ігри можна використовувати у роботі з дітьми на зняття тривожності, агресії, на створення командного духу та підняття настрою. Педагогам були запропоновані вправи: «Сніжки», «Шкідливі поради», «Лялька-Солдат». Учасники тренінгу прослухали та здійснили психологічний аналіз казки «Сором’язливий булочник», виконали релаксаційні вправи.
Тепла, відкрита атмосфера заняття принесла багато задоволення учасникам тренінгу.

IMG_0406IMG_0414IMG_0427