ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Свято гуртка «Чарівна намистина»

           5 лютого на базі клубу-кафе «Золотий ключик» відбувся масовий захід зразкового художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» з теми «Моя перша робота». Спільне свято об’єднало вихованців, батьків, гостей, які завітали на вшанування юних талантів, майстрів своєї справи. Присутніми виявилися не тільки ті, хто у гуртку займається перший рік, на свято завітали всі учасники гуртка, щоб поділитися своїм досвідом. Перед початком батьки та діти мали можливість переглянути виставку юних майстрів і переконатися , що у гуртку «Чарівна намистина» є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.
Ведучі запропонували здійснити екскурсію до чарівної країни Творчості. Ця маленька країна давно поселилася у Центрі позашкільної роботи і знають про неї не тільки у Херсоні, але і по всій Україні. Тому, що обдаровані вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи приймають участь у різноманітних міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних виставках і конкурсах і мають неабиякий результат. За 5 років вони отримали 482 перемоги, із них 110 – Міжнародного рівня, 69 –Всеукраїнського. Ось такий результат роботи керівника гуртка-методиста Кубарової Ганни Миколаївни, яка вже 15 років очолює гурток.
Та все ж таки найбільшу увагу приділили вихованцям, які нещодавно прийшли займатися в гурток, принесли на виставку – конкурс свої перші вироби із бісеру, але прагнуть до перемог, як і їх дорослі друзі. Журі гідно оцінило роботи юних майстрів та майстринь, нагородивши їх грамотами.
Конкурс «Моя перша робота» – старт для подальших творчих звершень, тож всі присутні впевнені, що пройде зовсім небагато часу, і молодші учасники гуртка обов’язково стануть справжніми чарівниками своєї справи!DSC_0014DSC_0028DSC_0043DSC_0982