ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Свято до Дня Святого Валентина

             На базі дитячого кафе «Золотий ключик» відбувся захід до Дня Святого Валентина, який організували студенти Херсонського училища культури, що проходять практику у Херсонському Центрі позашкільної роботи.
На святі були присутні вихованці клубів «Старшокласник» та «Лідер» у кількості 67 чоловік.
На прикладах видатних героїв Ромео і Джульєтта, Беатріче і Данте Аліг’єрі, Асоль і Грей, героїв фільму «Титанік» студенти прагнули дати старшокласникам поняття кохання та ознайомити з його особливостями, вчили коригувати любов до себе, близьких. Демонстрували як застерегти від легковажності, спонукати до розсудливості, розвивали вміння керуватися розумом в різних ситуаціях, які трапляються в житті.
Присутні старшокласники брали участь у рольових іграх «Жінка-чоловік», «Господар», «Пізнай мене». Ведучі проводили діалог із залом, під час якого юнаки та дівчата відповідали на питання, пов’язані з темою заходу.
Наприкінці заходу пролунала пісня у виконанні студентів-акторів, яка ще раз підтвердила, що любов до когось – це не просто сильне почуття, це рішучість, це розумний вибір, це відповідальність, це вчинок.P1010007P1010004P1010012