ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Спортивні змагання ДЮПР «Юний рятівник -2016»

         24.02.2016 року на базі ЗНЗ №52 відбулося відкрите засідання Школи безпеки – традиційні спортивні змагання хлопців 6-7 класів, членів дружин юних пожежних – «Юний рятівник -2016».
У конкурсі взяли участь фіналісти, юні вогнеборці та вболівальники команд ЗНЗ №36, НВК №48 та ЗНЗ№52 (всього 61 дитина та 17 дорослих ).
Юні рятівники традиційно пройшли: «Розминку 101», різноманітні спортивні випробування, серед яких були конкурси капітанів та вболівальників, перетягування канату, конкурси: «Юний рятівник», «Колесо Фортуни», «Збий полум’я» та інші.
До організації та проведення спортивних змагань були залучені представники добровільного пожежного Товаритсва України в Херсонській області, Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини, Дніпровського РВ м.Херсона ДСНС України у Херсонській області, представники ГУ ДСНС України в Херсонській області, педагогічні працівники Херсонського Центру позашкільної роботи та члени клубу «Лідер» Центру.
Переможцями змагань стала команда ЗНЗ №36, ІІ місце – у команди ДЮП –ЗНЗ №52, а третє місце посіла команда юних пожежних НВК №48.
За результатами виступів вболівальників команд перехідний кубок Школи безпеки отримала команда НВК №48, в медичному конкурсі – з надання першої допомоги при опіках, перемогла команда ЗНЗ №36.
Адміністрація Херсонського Центру позашкільної роботи дякує за підтримку конкурсу представників: добровільного пожежного Товаритсва України в Херсонській області, Херсонського Обласного Центру здоров’я та спортивної медицини, Дніпровського РВ м.Херсона ДСНС України у Херсонській області, представників ГУ ДСНС України в Херсонській області та педагогічний колектив ЗНЗ №52.
За матеріалами конкурсу вийшли статті-фотозвіти на сайтах ХЦПР та головного управління ДСНС України в Херсонській області.DSC_3275DSC_3316DSC_3385DSC_3404