ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Традиційне засідання Ради вихованців

             У перший день весни педагоги Херсонського Центру позашкільної роботи вирішили порадувати гуртківців Ради вихованців нетрадиційною формою проведення засідання.
На початку заняття вирішувалися організаційні питання учнівського самоврядування: діти надали пропозиції щодо плану масових заходів на березень, квітень місяці. Продовжено благодійну акцію «Книга воїнам АТО», запропоновано підтримати ініціативу клубу «Лідер»: провести благодійний концерт до Міжнародного жіночого свята у Цюрупинському інтернаті, перший етап благодійної акції «Ветеран поруч» у міській раді ветеранів. Розглянули умови проведення відкритого конкурсу «Гуртківець року»: І етап – березень 2016р. (серед вихованців гуртка), ІІ етап – фінал конкурсу у квітні, під час якого розглядаються порт фоліо кращих вихованців гуртків.
У другій частині засідання керівник зразкового художнього колективу «Фентезі»         Дівущак Т.В. провела з вихованцями майстер-клас з виготовлення подарунків для матусь з природного матеріалу. Це був справжній сюрприз для дітей, які не маючи можливості придбати подарунок близьким жінкам за кошти, можуть виготовити їх власноручно!20160301_15594820160301_16463320160301_160057