ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

ІІІ Всеукраїнський конкурс «Я –європеєць»

           До ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» надійшло
4,5 тисяч робіт. Журі конкурсу визначило 349 кращих робіт. Автори робіт змогли широко висвітлити запропоновану тему, неординарно та креативно підішли до написання есе, за що отримали високі бали членів журі.

Вітаємо та пишаємося, що серед найкращих робіт визначено автора есе -Зінченко Данила
– вихованця «Літературної майстерні», учасника клубу “Лідер” Херсонського Центру позашкільної роботи ( керівник Адвокатова Світлана Іванівна), учня 10 класу Херсонської школи №32.

Автори найкращих робіт та їх наставники запрошуються з 19 по 23 червня 2016 року для поїздки у рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні до міжнародної поїздки «Я – європеєць» до Польщі та Литви.

Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.