ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

ІІ етап конкурсу Радистів аварійного зв’язку.Військово-патріотична гра-випробування – 2016.

  1. Район (місто): місто Херсон
  2. Найменування конкурсу: ІІ етап конкурсу Радистів аварійного зв’язку.

    Військово-патріотична гра-випробування – 2016

  1. Дата проведення: 28 квітня 2016 року
  2. Місце проведення: Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради
  3. Кількість учасників змагань: у конкурсі взяли участь 17 команд з 17 загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсона (ЗНЗ №№ 11, 15, 16, 18, 21, 27, 30, 32, 36, 37, 46, 48, 52, 56, гімназії № 6, 20, ЛЖЕП). Загалом у конкурсі взяли участь 30 учнів 5-11 класів.
  4. Програма конкурсу:
    Конкурс проходив у вигляді короткохвильового тесту англійською мовою в діапазоні 1,9 МГц. Кожен учасник повинен був встановити радіозв’язок з іншими учасниками та обмінятись контрольними номерами (по 3 рази). Зараховувались радіо-зв’язки, контрольні номери яких правильно вказувались у звітах обох учасників. За кожний правильний зв’язок учаснику нараховувався 1 бал.
  5. Склад ГСК (заст. гол. судді):
    Змагання проводились суддями – керівниками гуртків радіоклубу «Супутник» Херсонського Центру позашкільної роботи: Бала О.В., Ніколаєвим І.В., Фоменко 0.0. та методистами ХЦПР – Гунченко О.В., Дежкуновою Л.О., Положай В.В.
  1. Загальні результати конкурсу:
№ п/п

Навчальний

заклад

Керівник команди

результат

місце

1

ЛЖЕП

Петрик М.Г.

79

І

2

ЗНЗ № 37

Щурова Л.Й.

66,5

ІІ

3

ЗНЗ № 30

Мороз В.Ф.

62,5

ІІІ

4

ЗНЗ № 18

Третьяков О.Л.

45

4

5

ЗНЗ № 36

Воловик В.Ю.

38,5

5

6

ЗНЗ №21

Тонеян К.Б.

36

6

7

ЗНЗ № 32

Власенко В.В.

35

7

8

Гімназія № 6

Шальнова Н.В.

24

8

9

Гімназія № 20

Карпук Н.М.

21

9

10

ЗНЗ №48

Томель Ю.М.

18

10

11

ЗНЗ № 56

Вігурський О.М.

16

11

12

ЗНЗ № 46

Грибов С.О.

8,5

12

13

ЗНЗ № 27

Шапіро Ю.І.

7

13

14

ЗНЗ № 16

Каширнікова А.В.

6

14

15

ЗНЗ № 11

Воловик В.Ю.

4

15

16

ЗНЗ № 15

Трофимова Г.В.

0

16

17

ЗНЗ № 52

Лутановський В.М.

0

17

  1. Кращі особисті результати:
№ п/п

Навчальний

заклад

Прізвище, ім’я

Бали

Місце

Дівчата
1

ЛЖЕП

Ліхтей Вікторія

45

І

2

ЗНЗ № 37

Неліпа Ольга

41

ІІ

3

ЛЖЕП

Макарова Владислава

34

ІІІ

Хлопці
1

ЗНЗ № 30

Скорик Данило

35

І

2

ЗНЗ № 18

Ібраімов Амєт

29

ІІ

3

ЗНЗ № 30

Дубінець Даніїл

27,5

ІІІ

к-

  1. Кількість поданих протестів ___0__, з них задоволено ___0__, відхилено ___0___.
  2. Випадки травм учасників конкурсу: не зареєстровані
  3. Якість підготовки місць проведення конкурсу: задовільна
  4. Журі конкурсу відзначає: Загалом якісну підготовку команд до конкурсу, 14 команд були повністю підготовлені до участі в конкурсі, змогли самостійно працювати в ефірі на радіостанціях. Представники 3 команд (які посіли останнє місце) через пропущені тренінги з підготовки до участі в конкурсі, не змогли якісно працювати на радіостанціях.
  5. Нагородження: Переможці особистого заліку змагань були нагороджені Дипломами Херсонського Центру позашкільної роботи, переможці командного заліку – Грамотами Херсонського Центру позашкільної роботи.
  6. Прізвище, ім’я, по батькові головного секретаря: Дежкунова Любов Олексіївна
  7. Прізвище, ім’я, по батькові головного судді: Бала Олександр Володимирович

Голова журі конкурсу                         Гунченко Олексій ВіталійовичIMG_22222IMG_33333IMG_44444IMG_55555

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.