ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнський фестиваль кращих художніх колективів України

            28 травня 2016 року  у столиці України відбувся  «Всеукраїнський фестиваль кращих художніх колективів України» направлений на підтримку та заохочення дітей та молоді до творчої і просвітницької діяльності, пропагування і примноження надбань національної культури українського народу. У рамках фестивалю відбулася тематична пізнавально-патріотична гра «Територія дитинства» та церемонія вручення дипломів кращим художнім колективам України.

Отримати нагороди за досягнення у хореографічному, вокальному, театральному та інших видах мистецтва прибули майже 3000 вихованців позашкільних навчальних закладів України з Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаїв., Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Донецької, Луганської областей та міста Києва.

Вихованки зразкового художнього колективу «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Смєшко Єлизавета та Стефлюк Юлія разом з керівником гуртка Калашниковою Ларисою Олександрівною теж побували на фестивалі і отримали нагороду.

Учасники заходу мали змогу побувати у місці, де зароджується та формується європейське майбутнє нашої держави, у Верховній Раді України. Саме у сесійній залі розпочалося урочисте відкриття заходу. З привітальними словами до учасників з трибуни Верховної Ради України звернулися Красняков Євген Васильович, Народний депутат України ІІ і ІІІ скликань, головний консультант Верховної Ради України з питань науки і освіти; Бут Світлана Володимирівна, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України; Шкура Геннадій Анатолійович, директор Українського Державного центру позашкільної освіти.   Захоплені від побаченого та почутого, юні дарування далі вирушили до Маріїнського парку, де на них очікувала справжня «Територія дитинства та щастя». На п’яти спеціально облаштованих майданчиках кожна з команд взяла участь у майстер-класах з вокального, танцювального, образотворчого, спортивного мистецтв, де діти розвивали свої таланти та навички комунікації, розучували танці, переспівували українські пісні, а на великій карті України відмічали місця знаходження рідних міст та сіл. Фінальним акордом фестивалю став патріотичний флеш-моб біля Верховної Ради.festival-dityachya-tvorchistP5281968DSCN5876IMG_20160529_154620

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.