ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Перша зміна міського табору відпочинку «Сонечко»

          Згідно наказу управління освіти Херсонської міської ради з 7 по 20 червня 2016 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи було організовано І зміну міського табору відпочинку «Сонечко». Табір комплектувався за рахунок дітей, які були направлені навчальними закладами міста Херсона.

Усього у першій зміні відпочивало 85 дітей. За рахунок міського бюджету відпочивали діти категорій: позбавлених батьківського піклування – 3 дитини, творчо-обдарованих – 28 дітей, дітей-інвалідів – 9, з багатодітних сімей – 7 дітей. За повну батьківську оплату відпочивали 38 дітей.

Педагогічний колектив, який працював у міському таборі відпочинку «Сонечко» скомплектовано з працівників Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, ЗНЗ №38 та НВК №29. Наказом по ХЦПР директором табору призначено Курдюк Н.М.

Затверджено план роботи з 07.06. по 20.06.2016 р. та список працівників табору. Наказом по табору відпочинку «Сонечко»» №1 від 07.06.2016 р. «Про розподіл функціональних обов’язків серед працівників І зміни МТВ «Сонечко» затверджено посадові обов’язки працівників табору. Для дітей було організовано харчування вартістю 40,62 грн. в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик» (сніданок, обід та полуденок), денний відпочинок в приміщенні ХЦПР та різноманітні масові заходи.

За період відпочинку в таборі діти відвідали кінотеатр «Ювілейний», клуб вихідного дня на базі ДКК «Золотий ключик», СДПЧ №10, ТРЦ «Фабрика» – гра в боулінг.

Для дітей були організовані розважальні заходи: святкова програма «Здрастуй, табір», ігрові програми «Фестиваль мистецтв» та «Далі, вище, сильніше», спортивні змагання «Козацькі розваги» спільно з КЗ «Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб», розважальна програма «До нових зустрічей», перегляд відеофільмів, дискотеки на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик», шахово-шашковий турнір, катання на конях, зустріч-бесіда «Герої нашого краю» з представниками обласного фонду «Підтримка воїнів АТО», конкурс малюнків на асфальті «Україна – єдина родина!», вікторини «Дивовижна Україна», «Веселе літо» спільно з бібліотекою-філією №5 для дітей та обласною бібліотекою для дітей, рухливі ігри у парковій зоні, психологічний тренінг з представниками громадської організації «Ми – Херсонці», конкурс «Міс та Містер табору», конкурс талантів «Зірковий БУМ».

Протягом І зміни працювали гуртки: «Природа і фантазія» (керівник Пижова Н.Ю.), «Дебют» (керівник Ткач А.В.), проведено майстер-класи з декоративно-вжиткового мистецтва та вокалу.

Переможців всіх конкурсів нагороджено на святі закриття табірної зміни грамотами та подарунками.

З 23 червня по 06 липня 2016 року буде працювати ІІ зміна міського табору відпочинку «Сонечко». Заплановані в липні-серпні 2016 року – ще 3 зміни.IMG_20160613_114344image-0.021_nIMG_20160608_115839

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.