ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Закінчилася ІІ зміна міського табору відпочинку «Сонечко»

          З 23 червня по 06 липня 2016 року закінчилася ІІ зміна міського табору відпочинку «Сонечко», який працював при Херсонському Центрі позашкільної роботи. Табір комплектувався за рахунок дітей, які були направлені навчальними закладами міста Херсона.

Усього в першій зміні відпочивало 82 дитини під керівництвом педагогічного колективу, скомплектованого з працівників Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради та ЗНЗ №38.

Для дітей організовано харчування вартістю 40,62 грн. в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик» (сніданок, обід та полуденок), денний відпочинок у приміщенні ХЦПР та різноманітні масові заходи.

За період відпочинку у таборі діти відвідали кінотеатр «Ювілейний», клуб вихідного дня на базі ДКК «Золотий ключик», СДПЧ №10, ТРЦ «Фабрика» – гра в боулінг, здійснили екскурсію пам’ятними місцями «Херсонська фортеця».

Для відпочиваючих організовані розважальні заходи: святкова програма «Будьмо знайомі», спортивні змагання «Козацькі розваги» спільно з КЗ «Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб», змагання «Самий, самий, самий», розважальна програма «До нових зустрічей», перегляд відеофільмів, дискотеки на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик», шахово-шашковий турнір, катання на конях, конкурс малюнків на асфальті «Моя країна – Україна!», вікторина «Веселе літо» спільно з бібліотекою-філією №5 для дітей, літературний калейдоскоп «Літній настрій» спільно з бібліотекою-філією №23, рухливі ігри у парковій зоні, психологічний тренінг з представниками відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Херсонській області, конкурс «Міс та Містер табору», конкурс талантів «Зірковий БУМ». До Дня Конституції 28 червня 2016 року спільно з міським табором відпочинку «Альтаїр» на базі Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату проведено квест «Козацькому роду нема переводу».

Протягом ІІ зміни працювали гуртки: «Умілі руки» (керівник Камінська Ю.В.), «Англійська мова» (керівники Загорулько Н.М., Біла О.В.).

Переможців усіх конкурсів нагороджено на святі закриття табірної зміни грамотами та подарунками.

З 09 по 23 липня 2016 року розпочинає працювати ІІІ зміна міського табору відпочинку «Сонечко», у липні-серпні заплановано ще 2 зміни.CIMG0475CIMG0448CIMG0168CIMG0159CIMG0585

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.