ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Семінар-тренінг для педагогів-організаторів навчальних закладів Дніпровського району «Надання першої психологічної допомоги».

       28.09.2016 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи згідно плану роботи Центру проведено семінар-тренінг для педагогів-організаторів навчальних закладів Дніпровського району «Надання першої психологічної допомоги в кризисних ситуаціях (ППД)».

Коли поруч з нами трапляються трагічні події, ми намагаємося протягнути руку допомоги людям, які опинилися в біді. Тому на семінарі розглядалися питання про надання першої психологічної допомоги, суть

якої — надання загальнолюдської підтримки та практичної допомоги не тільки дітям, а й дорослим — постраждалим у наслідок тяжких кризисних подій, які нажаль трапляються сьогодні дуже часто. Педагоги познайомилися з принципами та методами надання ППД, дізналися про те, як діяти, щоб допомогти людині у стані психічного дістресу та не нанести їй шкоди своїми діями, отримали інструкції-рекомендації.

При обговоренні теми семінару-тренінгу психологом Центру Биковою О.Г. були запропоновані найпоширеніші кризові ситуації, в яких можуть опинитися діти. Педагоги-організатори самостійно намагалися створити алгоритм дій надання першої психологічної допомоги.

На семінарі  вирішено провести ряд міні-тренінгів з питань комп’ютерної безпеки для школярів району, членів рад шкільних парламентів — учасників Школи лідера.img_0245img_0260yzmenenye-razmera-img_0271

 

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.