ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Концерт-акція «Іскри натхнення»

     Багато спільних добрих корисних справ у вихованців Творчої лабораторії і клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи: це – розважальні програми для дітей пільгових категорій міста та області, благодійні акції, операції, трудові десанти для людей похилого віку – ветеранів війни та праці, Новорічні ранки й різдвяні свята для маленьких пацієнтів дитячих лікарень, відкриті засідання Школи безпеки і Школи лідера, концертні програми для людей поважного віку у ветеранському клубі «Зустріч», які проходять на базі дитячого клубу «Золотий ключик». Усього і не перелічити!

Наприкінці квітня у дитячому клубі-кафе «Золотий ключик» вихованці Центру і переможці міського огляду-конкурсу художньої самодіяльної творчості, учні ЗОШ № 7, 12, 13, 18, 32, 36, 38, 39, 48, 50, 52 провели спільну акцію-концер «Іскри натхнення». На свято були запрошені діти внутрішньо-переміщених осіб зі східних областей та АР Крим – учні навчальних закладів міста Херсона: ЗОШ№ 18, 37, 50, НВК№48 (30 чоловік).

Всі учасники акції-концерту отримали призи та солодкі подарунки від обласної та Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Юним артистам –вокалістам, переможцям огляду-конкурсу були вручені грамоти Херсонського Центру позашкільної роботи . Всього у заході взяли участь 66 дітей та 19 дорослих.IMG_1585P1100975P1110013


One thought on “Концерт-акція «Іскри натхнення»

  1. музикант

    Велика подяка організаторам цієї акції-концерту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.