ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Змагання зі спортивного туризму в Миколаєві

15 жовтня 2017 року дві  команди гуртка “Пішохідний туризм”                Херсонського Центру позашкільної роботи, під керівництвом Федорінова Д.О.,  взяли участь у змаганнях на особисто-командній смузі перешкод  в рамках відкритої першості Миколаївського ОЦТКЕУМ зі спортивного туризму в парку Перемоги м. Миколаєва.                                                                Всього на старт вийшло 15 команд. У загальному заліку команда ХЦПР, до складу якої увійшли Чеботарьов Ігор, Нагорнюк Артем, Мальована Олександра, Молдун Анастасія, Шафоростова Софія, Циркун Аліна зайняла ІІІ місце серед комадн  молодшої вікової групи. Найкращий з Херсонців – Ігор Чеботарьов, посів ІІІ місце в особовому заліку.                     Друга команда, учасники якої перший раз брали участь у змаганнях,  зайняла ХІ місце.                                                                                                       Сім гуртківців вперше виконали норму 3 юнацького розряду зі спортивного туризму. Молдун Анастасія,  зайнявши 5 місце в особистій першості, виконала ІІ юнацький розряд, а ще троє участників підтвердили свої раніше встановлені розряди.                                                                               Після змагань учасники змагань здійснили пішохідну екскурсію по центру Миколаєва.20171015_101442[1]20171015_131410[1]20171015_140104[1]