ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Засідання «Школи молодого керівника гуртка»

      У Херсонському Центрі позашкільної роботи незначна плинність кадрів. Проте з різних обставин люди змінюють місце проживання, або йдуть на заслужений відпочинок і колектив поповнюється новими працівниками, які потребують методичної допомоги.                                          Цього року «Школа молодого керівника гуртка», яку очолює методист вищої категорії Заїка Л.М., включає 11 чоловік різного віку, проте відвідують її всі, хто працює у закладі до трьох років. За планом роботи школи кожного місяця відбуваються засідання з різної тематики з використанням інтерактивних методик, але всі вони спрямовані на професійне зростання педагогічної майстерності керівника гуртка.                     7 листопада 2017 року відбувся круглий стіл «Від мудрого наставника до творчого молодого педагога», в якому взяли участь як молоді керівники гуртків так і їх наставники. На засіданні обговорювалися питання, які з досвіду роботи доповнювали і корегували наставники:

– планування роботи – методист Дежкунова Л.О.;

– написання конспекту занять, методика їх проведення – зав.методичним відділом Заїка Л.М.;

– використання ігрових моментів на заняттях, індивідуальний підхід до навчання – практичний психолог Бикова О.Г.;

– розвиток творчих здібностей – методист Палічева Г.В.;

– робота з громадськістю – методист Адвокатова С.І.

Присутні закріпили інформацію, яка знадобиться у роботі з вихованцями і отримали відповіді на запитання, які надавалися наставникам.DSC_1957DSC_1963DSC_1955

One thought on “Засідання «Школи молодого керівника гуртка»

  1. АСІ

    Навчатися ніколи не пізно.
    Дякуємо Ларисі Михайлівні за турботу про молодих керівників гурткової роботи Центру, самовіддану працю і методичне забезпечення навчального процесу закладу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.