ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Відкрите засідання Ради вихованців

25 листопада 2014 року в Херсонському Центрі позашкільної роботи відбулося відкрите засідання Ради вихованців, в якому взяли участь 15 фіналістів конкурсу – випробування «Допоможемо дорослим в боротьбі з вогнем», команди Центру: «Вогнегасник», «Пожежний», «Рятівники».

Діти подорожували «дорогою безпеки», на шляху їм довелося долати «Лабіринти протипожежної безпеки», складати пам’ятки «Будь обережним з вогнем», відповідати на історичні запитання, розв’язувати дидактичні протипожежні задачки та кросворди «101 попереджає». Відбувся й самий головний – творчий конкурс капітанів команд.

15 найкмітливіших фіналістів – членів Ради вихованців гуртків Центру згадали правила поведінки з вогнем, поділилися проведеними заходами, які відбувалися в рамках Тижня безпеки у школі та на заняттях в гуртках.

Подяку від Дніпровського РВ ДСНС України в Херсонській області отримала команда – переможець програми «Вогнегасник», до якої увійшли юні вогнеборці: Шульженко Марина – клуб «Лідер», радіоклуб «Супутник»; Шум Володимир – дитяча фотостудія «Best moment»; Попова Аліна – хореографічний гурток «Ерідан»; Щербініна Катерина – театр-студія «Сувенір»; Сологубов Олексій – гурток «Електронна іграшка».

CIMG6284 CIMG6296

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.