ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Дні безпеки у міському таборі «Сонечко»

      Кожного року для вихованців міського табору відпочинку «Сонечко» при Херсонському Центрі позашкільної роботи проводяться Дні безпеки.        29 червня 2018 року для відпочиваючих ІІ зміни організована акція «Безпечні канікули», в рамках якої проведені конкурс малюнків на асфальті «Я обираю безпечні канікули!» (переможці команди І та ІІ загонів), чемпіонат знавців правил пожежної безпеки ( переможці – Микита Гавриленко учень СШ №52 і Марія Личак учениця ЗНЗ № 45), бесіда-гра «Наодинці вдома», екскурсія до 20 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Херсонській області.                          Усі діти табору «Сонечко» у захваті, адже, не кожен день можна уявити себе справжнім рятівником: одягти каску, приміряти бойовку, посидіти і сфотографуватися в пожежній машині, почути справжній сигнал тревоги і на власні очі побачити виїзд рятувальної техніки за викликом «101». А ще задати 101 запитання мужнім вогнеборцям і разом пригадати правила безпечної поведінки з вогнем і вибухонебезпечними предметами.

Рятівникам теж пощастило! Діти ІІ загону – вихованці підготовчої групи народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» (керівник Козян Р.М.) подарували рятувальникам на неймовірній сцені – платформі пожежної машини – імпровізований міні-концерт.

Адміністрація МТВ «Сонечко» дякує за організацію і проведення тематичних заходів для дітей 20 державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Херсонській області (начальник Сірко Р.А.) і Дніпровський райвідділ м.Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області (начальник Петренко В.А.).

Спільні Дні безпеки плануються провести і на ІІІ-Y змінах міського табору відпочинку «Сонечко».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.