ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Установчий семінар педагогів-організаторів Дніпровського району

       Традиційно, у першу середу навчального року, Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради спільно з радою організаторів «Міцний горішок» проводить для педагогів-організаторів освітніх закладів Дніпровського району міста установчий семінар.                     5 вересня цього року виїзний семінар-практикум для педагогів-лідерів учнівського самоврядування відбувся у Б.Карабаях.                                              На семінарі розглядалися питання зростання педагогічної майстерності організаторів у рамках реформування освіти в Україні, розвитку творчих здібностей учнів засобами науково-дослідницької діяльності, планування масових заходів на І півріччя навчального року, підготовки до святкування Дня міста, участі шкільних парламентів у благодійному проекті клубу «Лідер» Центру «100 добрих і корисних справ», особистого планування роботи педагога-організатора.                           Цікавим та насиченим для педагогів став практикум «Екстриму багато не буває!», який підготували працівники Херсонського Центру позашкільної роботи. Він складався з конкурсів стрільби з гвинтівки, луку, метання гранат, кегільбану та катання на байдарках.                                              Кращі педагоги-оргазізатори – переможці конкурсів – Сидько А.О., Яковлева А.С., Фомін І.С.,Єременко Л.М., Нурулліна І.Д. (ЗЗСО №21, 50, 53, 37, 38) отримали призи від Херсонського Центру позашкільної роботи, а гран-прі й перехідний кубок ради педагогів-організаторів району отримав педагог ЗЗСО №35 – Шершень Дмитро Анатолійович.                                              Рада педагогів «Міцний горішок» дякує за організацію виїзного семінару директора Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради Свинаренко І.П.

 

3 идей о “Установчий семінар педагогів-організаторів Дніпровського району

  1. Ірина Нурулліна

    Велика подяка директору та працівникам Херсонського центру позашкільної роботи за можливість не лише плідно працювати, а ще й активно відпочивати разом з однодумцями! Сподіваюсь, що такий формат проведення настановчого семінару стане традиційним!

  2. Аноним

    Велика подяка директору та працівникам Херсонського центру позашкільної роботи за можливість не лише плідно працювати, а ще й активно відпочивати разом з однодумцями! Сподіваюсь, що такий формат проведення настановчого семінару стане традиційним!

  3. Ірина Нурулліна

    Велика подяка директору та працівникам Херсонського центру позашкільної освіти за можливість не лише плідно працювати, навчатись чому новому а і за можливість активно відпочивати разом з однодумцями! Нам дуже сподобався такий формат проведення настановчого семінару! До нових зустрічей!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.