ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Нагороди освітянам

      Щороку, у першу неділю жовтня, в усіх освітніх закладах радісно вітають педагогів із професійним святом — Днем вчителя. Це прекрасна нагода подякувати їм за невтомну працю і безмежне терпіння. 4 жовтня 2018 року у ККЗ «Ювілейний» у Херсоні зібралися педагоги, вихователі та викладачі, щоб отримати найтепліші та найщиріші привітання від херсонської громади.
Для них – насичена концертна програма, заслужені нагороди та щирі побажання зі сцени від почесних гостей, а саме: від голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, начальника Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євгена Криницького, представників обласної і міської влади.
Андрій Гордєєв вручив:
за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Нагрудний знак «Відмінник освіти» трьом педагогам;
Нагрудний знак «Відмінник освіти» отримали  12 освітян;
Подяку Міністерства освіти і науки України отримав 1 педагог;
Грамоту Комітету Верховної ради – 7 чоловік.
Директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький вручив кращим освітянам Херсонщини теж нагороди від Міністерства освіти і науки України.
Грамоту Комітету Верховної ради отримала працівник Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради Подобєда С.А., яка за специфікою своєї роботи працює 32 роки з дітьми, що потребують особливої уваги та чуйності. Маючи принципову позицію, зберегла Кімнату школяра у мікрорайоні. Створила систему виховної роботи за місцем проживання дітей.
Особливу увагу в своїй роботі приділяє оздоровленню вихованців у літній період. Організовує відпочинок дітей мікрорайону ХБК в таборах на березі моря та загонах активного відпочинку.
Колектив одноголосно підтримав кандидатуру педагога для відзначення її нагородою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.