ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Педагогічна кав’ярня» педагогів організаторів

      Відкрите засідання педагогів – організаторів Дніпровського району, яке відбулося 10 жовтня на базі дитячого клубу – кафе «Золотий ключик» було присвячене Дню вчителя і проходило під гаслом «Серце віддаю дітям!»
Виховання – найбільш важлива і суперечлива сфера педагогічної діяльності на сучасному етапі. Це добре розуміють у Херсонському Центрі позашкільної роботи, тому керівник клубу «Міцний горішок» Адвокатова С.І. створює для педагогів – організаторів Дніпровського району належні умови, за яких може підвищувати свою педагогічну майстерність кожен з 18-ти організаторів. Використовуючи різноманітні форми методичної роботи, Світлана Іванівна вчить їх як правильно використовувати власний потенціал, здатний створити ситуацію успіху, як розробити й реалізувати власний життєвий проект.
Під час «Педагогічної кав’ярні» присутні організатори освітніх закладів представили свої творчі звіти «Педагог, що працює серцем». Творчий марафон складався з трьох блоків – виступів, в яких представлено широкий спектр діяльності педагогів – організаторів: загальношкільні свята і заходи, тематичні лінійки, конкурси, змагання, акції,конференції,круглі столи, зустрічі, організація учнівського самоврядування та дозвілля, волонтерська діяльність тощо.
Крім виступів культорганізатором Центру Волковою Н.О. з присутніми проведено ігрові паузи «Коло друзів навколо», під час брейк-кави практичним психологом здійснено анкетування щодо гурткової діяльності.
Члени журі, до складу якого входили представники адміністрації та методисти Центру, одноголосно обрали найактивніших організаторів – лідерів, які ведуть за собою не лише учнівські, а й педагогічні та батьківські колективи:
І місце за творчий звіт отримала педагог-організатор Нуруліна І.Д. (ЗЗСО №38), ІІ місце – Білоус А.А. (ЗЗСО №48), ІІІ місце – Рижков Г.В. (ЗЗСО №36) і Сидько А.О.(ЗЗСО №21).
Переможець та призери отримали призи від організаторів заходу, а присутні – родзинки, які знадобляться в роботі.

One thought on “«Педагогічна кав’ярня» педагогів організаторів

  1. Ірина Нурулліна

    Велика подяка адміністрації закладу та методистам за можливість навчатись, розвиватись та підвищувати свії професійні навики!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.