ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Психосоціальна підтримка дітей з обмеженими можливостями

    Школа «Лідера» та психологічної допомоги Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова та психолог Віра Леонова) приділяють увагу і психологічній підтримці дітей з обмеженими можливостями.
Напередодні Дня захисника Вітчизни педагоги завітали до вихованців НВК №29 і провели серед учнів закладу психолого-педагогічне заняття «Осінній калейдоскоп». Основою психосоціального розвитку підлітка є спілкування з однолітками , яке часто стає провідною діяльністю, що впливає на різні аспекти особистості. Працювати у команді, навчатися один в одного, отримувати позитивні емоції від спілкування допомогли вправи, тематичні ігри і міні-конкурси «Бурхливі овації», «Долоньки-побажання», «Нові знайомі», «Подарунок другу!», «У гостях у бабиного літа».
Солодкий стіл для учасників занять допомогли організувати координатори проекту «Психосоціальна підтримка населення» – волонтери обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Вплив співпраці – виконання групових завдань на особистість дитини з обмеженими можливостями є вирішальними у позитивному плані, вона попереджає асоціальну поведінку підлітків. Виїзні заняття Центру на базі НВК№29 проводитимуться постійно. Вони, сподіваємося, допоможуть успішній соціалізації вихованців, посиленню особистого «Я» через відчуття приналежності до колективу.

One thought on “Психосоціальна підтримка дітей з обмеженими можливостями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.