ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Військово-патріотичний фестиваль-конкурс “Оберіг”

     12-13 жовтня 2018 року в Херсоні проходив XVI конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг».
На Херсонщині вже стало традицією проводити фестиваль військово-патріотичної творчості з метою вияву талановитих виконавців сучасних військово-патріотичних пісень, танців та художнього читання та виховання патріотичних почуттів до України, національної культури і мистецтва, поваги до професії захисника Вітчизни.
На сцені обласного Палацу молоді та студентів зібралися численні артисти та творчі колективи, які демонстрували свій талант у жанрах вокалу, хореографії, художнього читання, бард-автор та пісня-ветеран. Серед учасників номінанти віком від 7 до 70 років з Херсону, Миколаївської, Запорізької, Одеської та Черкаської областей.
    Найкращі учасники конкурсу за оригінальність та майстерність виконання музичних творів були відзначені дипломами та подарунками. Серед них 32 вихованця народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» (керівник Малінська І.Г.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, які за виконання композиції «Єдина родина» отримали диплом лауреата “Найкраща хореографічна постановка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.