ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Участь в урочистостях до 240-річчя Херсону

    Своє 240-річчя Херсон зустрічав незліченною кількістю заходів упродовж кількох днів. У парку «Херсонська фортеця» гучно грала музика та виступали діти: малювали, співали; десь розташувалися народні майстри зі своїми творами, гості з району, які організували торгівлю фруктами; козаки демонстрували своє бойове мистецтво, щось варили — і аромат розносився навколо. Дорогою зустрічалися люди в українських костюмах і просто у вишиванках, козаки, і навіть дивні створіння в хитромудрому дизайнерському одязі. Та найцікавіше було в колі реконструкторів — і на гармату можна подивитися, і з лука постріляти.
Шевченківський парк вразив концертною програмою. На сцені біля дуба виступав оркестр.
На вулиці Суворова з десятої ранку кожен міг знайти «свій» куточок. Цікавлять танці, співи, музика? Сцена біля «Паруса» зібрала любителів концертів, а біля «Суворовського» працювала «Поетична шафа». Між цими двома об’єктами і вирувало святкове життя. Хтось купував на згадку сувеніри, хтось пив каву, ласував морозивом, хтось уважно роздивлявся все, що бачив, благо дивитися було на що.
Активно брали участь у заходах упродовж кількох днів позашкільні установи міста. Проте найактивніші серед них — вихованці народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» (керівник Малінська І.Г.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Гуртківці у кількості 23-х вихованців встигли
виступити на відкритті  урочистої сесії у міськвиконкомі з хореографічною композицією «Єдина Україна», взяти
участь у галла-концерті переможців обласного огляду конкурсі «Таврійський Барвограй» з композицією «Святкова» (16 чоловік), а на урочистому відкритті свята «Херсону 240 років» 24 вихованця продемонстрували «Оду Херсону» у хореографічній композиції «Дніпровський вальс».

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.