ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Методична рада з теми «Палітра творчих досягнень»

     Під таким гаслом у Херсонському Центрі позашкільної роботи Херсонської міської ради 6.11.2018 року проведено методичну раду.
Професія педагога позашкільної установи – це справжнє мистецтво,адже власним талантом і майстерністю вони несуть любов туди, де була неприязнь, відновлюють віру серед сумнівів, дарують надію замість відчаю, перетворюють сіру буденність на різнобарвний світ.
Світ сповнений яскравих фарб і кольорів. А чи усвідомлюють вони,що самі є уособленням цілої палітри яскравих фарб і кольорів? Різні за своїми характеристиками, вподобаннями, смаками, вони мають спільну місію – навчити і виховати молоде покоління. І їх аура певною мірою впливає на вихованців. Тож на методичній раді вони прагнули це підтвердити.
Людина здавна звернула увагу, як кольорова палітра впливає на події, настрій, здоров’я, навіть на долю людини. На початку методичного заходу кожен із 60 присутніх обрав квіточку різного кольору, яка йому до душі.
Усі представники кольорів веселки перед присутніми коментували свій вибір.
Ведуча, методист Центру Заїка Лариса Михайлівна, знайомила кожну групу з властивостями, які притаманні кожному кольору. Прихильники кожного кольору розповідали присутнім про свої злети, досягнення у своїй роботі. Досвідчені працівники ділилися досвідом роботи з молодими керівниками гуртків, надавали методичні поради, рекомендації. А розповідати кожному було про що, бо кожного дня скарбничка досягнень ХЦПР поповнюється перемогами від міського до міжнародного рівнів.
Діалог з присутніми супроводжувався відео сюжетами із життя педагогів Центру.
Висновок ради свідчив про те, що дійсно співвідношення характеристики педагогів із кольорами веселки, є доречним, адже саме вона в міфології – символ посередництва між небом і землею, символ радощів і втіхи, «…бо ж і небо затемнене хмарами, стає веселішим, коли з’являється веселка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.