ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Семінар-практикум відповідальних за роботу з молодшими школярами

     6 листопада 2018 року у клубі «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова Світлана Іванівна) відбувся семінар-практикум для вожатих 1-4 класів шкільних парламентів освітніх закладів Дніпровського району «Як вести за собою?».
У семінарі взяли участь 29 вожатих –старшокласників ЗЗСО №12, 13, 18, 21, 32, 36, 37, 38, 40, 48, 50, 52. Активісти – лідери малечі отримали поради щодо організації роботи в первинних колективах; працювали в мікрогрупах, обговорюючи особливости хлопчиків і дівчаток 7-10 років; отримали консультацію з питань підготовки та проведення відкритого збору-привалу молодших школярів «Пожежний експрес». Присутні взяли активну участь в аукціоні «Поради вожатому-новачку», обрали раду вожатих-старшокласників на 2019 рік і стали учасниками майстер-класу «Весела перерва», яку підготувала і провела культорганізатор Центру Волкова Наталія Олександрівна.
Клуб «Лідер» Центру дякує за підготовку до семінару-практикуму членів ради вожатих Сташинську Вікторію, Бєляєву Анну (ЗЗСО№32), Коваль Дар’ю та Солованюк Дар’ю (ЗЗСО№38), яку одноголосно обрали головою ради вожатих-старшокласників .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.