ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Марафон Безпеки

      Найважливіша цінність людини – це життя! Кожен із нас унікальний, неповторний, але всім хочеться прожити його щасливо, цікаво й корисно. Життя, як би ми не старалися, непередбачене: іноді трапляються ситуації, які загрожують не тільки нашому здоров’ю і добродуту, а й життю. У Школі Безпеки Дніпровського району при Херсонському Центрі позашкільної роботи , який є експериментальним майданчиком управління освіти Херсонської міської ради, з 8 листопада 2018 року розпочався марафон Безпеки. У цей день для вихованців НВК№29 – учнів 2-4 класів методистом Херсонського Центру позашкільної роботи Адвокатовою Світланою Іванівною і психологом Центру Леоновою Вірою Вікторівною проведено захід, на якому розглядалися питання протипожежної безпеки, дотримання правил дорожнього руху і особистої безпеки, коли дитина залишається сам на сам удома.
Усі випробування марафону діти пройшли гідно: відповідали на тематичні запитання «Розминки», відгадували протипожежні загадки, виконували дидактичні завдання «Знай і вивчай правила дорожнього руху!». Капітани команд презентували творчі роботи «Я – маленький рятівник!», за допомогою аукціону «Про безпеку дбай і в біду не потрапляй!» повторювали правила особистої безпеки, активно брали участь у вікторині «Розумники і розумниці», а ще повторювали азбуку дорожніх знаків і розглядали виставку «Подорож від 101 до 104». Змагатися – граючись, дітям було весело і корисно. Усі вихованці отримали солодкі призи і сувеніри від клубу «Лідер» Центру.
Тематичний марафон, згідно плану роботи районної Школи Безпеки, буде проходити до 29 листопада 2018 року. Його підсумки будуть підведені на загальному зборі-привалі молодших школярів «Пожежний експрес-2018» у дитячому клубі-кафе «Золотий ключик».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.