ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

ШАНОВНІ ДРУЗІ! ДОРОСЛІ І ДІТИ!

В рамках районного благодійного марафону
«100 років доброти і милосердя» запрошуємо Вас взяти участь
у благодійних заходах клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи
«Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!», акціях «Ялинка»,
«Хай Новий рік щасливим буде!» та
обласній благодійній акції «СОНЕЧКО в ДОЛОНЯХ».
Кожного року ми чекаємо на диво, зустріч з новорічними казковими персонажами, віримо у щасливий Новий рік. Дуже хочеться , щоб він був яскравим, незабутнім і цікавим. Кожен, і дорослий, і малий мріє про подарунки. Та нам не можна забувати і про тих, хто потребує нашої уваги і допомоги, для кого Новий рік – це надія на краще, надія знайти друзів і свою долю.
За традицією, кожного року секція «Милосердя» клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи пропонує школярам- волонтерам, усім небайдужим взяти участь у нашому передноворічному марафоні. Благодійні заходи проводяться з 13.12.2018 р. по 14.01.2019р.
Приєднуйтеся до наших добрих справ!
Детальнішу інформацію про участь у заходах можна отримати на сайті Херсонського Центру позашкільної роботи у розділі «Клуб «Лідер». Будемо раді будь-якій допомозі та пропозиції з вашого боку.
Подарунки та солодощі для дітей пільгових категорій району, міста і області, ветеранів війни і праці, одиноким , воїнам АТО і тимчасово переміщеним із зони АТО можна передати до 18 грудня 2018 року за адресою: місто Херсон, проспект Текстильників 6-А, каб. 15, клуб «Лідер». Памятайте і про тих, хто навчається поряд з вами і потребує допомоги!
Довідки за тел.: роб. (0552)51-88-48
Секція «Милосердя» клубу «Лідер» Центру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.