ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Апельсин

   Зразковий художній колектив
системи Міністерства освіти і науки України
хореографічний колектив «Апельсин»

      Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України хореографічний колектив «Апельсин» Херсонського Центру позашкільної роботи засновано у 2008 році на базі навчально-виховного комплексу №51 ім. Потьомкіна, за адресою м. Херсон, пр. Будівельників,9. З вересня 2015 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи почали працювати додаткові групи колективу, під керівництвом Федорової О.В..
    Стиль колективу – це естрадні танці, але й намагаються вивчати нові стилі, розучувати танцювальні комбінації, використовується методика гімнастичних та акробатичних вправ.
Маючи за плечима багаторічний танцювальний досвід в різних танцювальних напрямах, керівники Бєлозор О.О. і Федорова О.В. прагнуть передати, виховати і вкласти у своїх учнів максимум знань, зміцнюють і формують осанку, розвивають гучність тіла, витривалість, уміння триматися на сцені, музичні здібності, навчають партерній гімнастиці, танцювальним елементам і стилям.
У 2016 році танцювальному колективу «Апельсин» присвоєно звання «Зразковий».
    Танець – це фізичне навантаження, яке зміцнює усе тіло і це пристрасть, яка наповнює душу! Під таким девізом працює колектив, який постійно розвивається, бере активну участь у виховних заходах закладу освіти №51 та міста, а також за його межами.
    Вихованці колективу є переможцями міжнародних конкурсів «Світ талантів» (м. Київ), «Скадовськ збирає друзів»; всеукраїнських: конкурс краси і таланту «Новорічний зорепад», «Я майбутнє Херсонщини», «Маленькі зірки», «Оберіг»,«Обрій»; регіонального: дитячий конкурс «Star Talants»; обласних «Таврійський барвограй», «Ми з України».
  .