ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Дебют

     Колектив створений в Херсонському ЦПР у 2003 році педагогом – Ганною Анатоліївною Кряжевою.  З 2012 року на чолі з новим керівником студії Когут Ганною Володимирівною  вихованці впевнено крокують до нових вершин.

На сьогодні в  колективі  навчається 60 вихованців віком від 3 до 16 років. У 2008 році колективу було присвоєно  звання «Зразковий художній колектив», а у 2014, 2019 роках  звання підтверджено.

Колектив має високий творчий потенціал. “Дебют” – постійний учасник міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів, заходів, свят. Вихованці студії – неодноразові переможці конкурсів і фестивалів “Зорепад”, “Маленькі зірочки”,  “Кришталеві нотки”, “Оберіг”, “Світ талантів”, “Карусель мелодій” та інші. У 2015 та 2017 році – вокальна студія «Дебют» стала переможцем і здобула дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня на Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «Созвучие Несебра», м. Несебр, Республіка Болгарія. Влітку 2016 року, колектив здобув перемогу – дипломи І та ІІ ступенів на Міжнародному конкурсі – фестивалі молодих виконавців «Музіте», м. Созополь, Республіка Болгарія. У березні 2017 року отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня на Міжнародному конкурсі мистецтв «На хвилях музики» та дипломи І та ІІ ступеня на Міжнародному фестивалі – конкурсі «Новогоднее созвучие», м. Чорноморськ. Також з 2014 по 2020 роки, колектив є постійним учасником Міжнародного конкурсу – фестивалю на узбережжі Чорного моря – «Скадовськ збирає друзів», де здобував перемоги різних рівнів (дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів), м. Скадовськ.        Щороку зростає художній та професійний рівень колективу, збагачується репертуар, вихованці набувають досвіду, виконавської майстерності.

Успіхи колективу відзначені грамотами, дипломами та подяками управління освіти Херсонської міської ради, обласної організації Товариства Червоного Хреста України, обласного Центру туристсько – краєзнавчої творчості учнівської молоді.