ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Фантазія

      

       Зразковий художній колектив Міністерства освіти і науки України хореографічна студія «Фантазія»
      Хореографічна студія «Фантазія» створена на базі Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради у 2005 році. Керівником колективу є Короткова Ліана Олександрівна, акомпаніатором – Чабаненко Ольга Іванівна.
    У 2016 році колективу присвоєно звання «Зразковий  художній колектив Міністерства освіти і науки України».
    Зараз у  студії 60 вихованців віком від 4 до 16 років.    Репертуар зразкового художнього колективу хореографічної студії «Фантазія» складається з сучасних, естрадних та стилізованих композицій, які близькі та зрозумілі дітям. Вони захоплюють своєю виразністю, цікавим сюжетом, яскравістю та оригінальністю сценічних костюмів.
    У навчально-виховному процесі використовуються інноваційні та інтерактивні технології. Керівник постійно працює над підвищенням технічної майстерності та  професійного рівня вихованців.
    Колектив постійний учасник урочистостей та святкових заходів  у місті та області: День Незалежності, День міста, День працівників освіти, новорічні ранки, Міжнародний день танцю, День Матері, День Перемоги, Міжнародний день захисту дітей. Гуртківці студії беруть участь у благодійних концертах для дітей з обмеженими можливостями, ветеранів війни та праці, учасників бойових дій зони АТО,  тощо.
    Щорічно танцювальний колектив підтверджує свою високу виконавську майстерність новими здобутками, неодноразово ставши переможцем обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, які проходили у місті Києві, м. Львові, м. Харкові, м. Кам’янець-Подільську, м. Одесі, м. Миколаєві, м. Новій Каховці,м. Скадовську. Також колектив виїжджав  за кордон до Болгарії (м. Кітен), Польщі (м. Краків) для участі у фестивалях, відпочинку та ознайомленням з визначними пам’ятками міст. 
   Кожен рік вихованці студії мають чудову можливість згуртуватися, відпочити та розважитись в оздоровчих таборах на березі моря.
    Танці – потужне джерело позитивної енергії, до того ж вони розвивають пластичність, гнучкість руху, почуття ритму, витривалість, силу, цілеспрямованість, любов до творчості. Вони зміцнюють дух і формують дитину як особистість. Тому усіх, хто бажає навчитись танцювати та знайти нових друзів запрошуємо до зразкового художнього колективу хореографічної студії «Фантазія»!
                              МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!